Ежедневные архивы: 17.02.2015

Расписания богослужений

В Свято-Сретенском соборе города Прилуки, подворье Свято-Троицкого Густынского женского монастыря в Ср, Чт и Пт Божественная Литургия совершаться не будет. Следующее богослужение состоится в Пт вечером в 15.00.

Престольне свято

15 лютого 2015 р., в день свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней звершив Божественну літургію у Стрітенському храмі м. Прилуки – подвір’ї Свято-Троїцького Густинського жіночого монастиря.

Після завершення богослужіння Архіпастир відправив панахиду за загиблими воїнами біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам в місті Прилуки. 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

nizhin.church.ua