Престольне свято

15 лютого 2015 р., в день свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней звершив Божественну літургію у Стрітенському храмі м. Прилуки – подвір’ї Свято-Троїцького Густинського жіночого монастиря.

Після завершення богослужіння Архіпастир відправив панахиду за загиблими воїнами біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам в місті Прилуки. 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

nizhin.church.ua

2 комментария на “Престольне свято

1. Матушка Александра.
    Первый раз за последних — лет 10 , Вы не приехали на православную выставку. Мы очень заволновались и расстроились .Хотелось видеть сестер Вашей обители, подать требы. На этот адрес возможно сбросить записочки ?
    Номер карточки для пожертвований укажите , пожалуйста , тоже.

Христос Воскресе! Отправить записочки с требами Вы можете отправить на адрес
      gustynya@ukr.net или заказать по телефону 095-70-70-654.