Річниця упокоєння Матушки Віри

30 жовтня 2023 року, в понеділок 22-го тижня після П’ятидесятниці

, Високопреосвященніший митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив Божественну літургію у соборному храмі Свято-Троїцького Густинського жіночого монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Ніжинської єпархії єпископ Ладанський Феодосій, секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, духовенство Ніжинської та інших єпархій УПЦ.

За богослужінням молились насельниці обителі разом із настоятелькою ігуменею Олександрою, а також настоятельки жіночих монастирів з Ніжинської, Одеської та Черкаської єпархій.

Під час Божественної літургії священнослужителі та віряни особливо помолились про мир в Україні.

Також були піднесені молитви про упокоєння спочилої колишньої настоятельки схиігумені Вероніки, полеглих захисників України та всіх спочилих православних християн.

Після завершення Літургії митрополит Климент звернувся до присутніх зі словом проповіді та очолив служіння соборної панахиди. Владика також завершив освячення нового надгробного хреста на могилі схиігумені Вероніки.