Літургія Передосвячених дарів  у  монастирі

Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив  Божественну літургію Передосвячених дарів в монастирі.

22 березня 2024 року, у п’ятницю першого тижня Великого посту, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент молився за уставними ранковими богослужіннями та звершив  Божественну літургію Передосвячених дарів в Успенському трапезному храмі Свято-Троїцького Густинського жіночого монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, священнослужителі монастиря та Прилуцького району.
Дияконський чин очолив архідиякон Андрій Лотанюк.

З архіпастирем також молились: настоятелька обителі ігуменя Олександра, насельниці та паломники монастиря.

За Літургією владика підніс особливі молитви про мир в Україні.

Після завершення служби митрополит Климент звершив особливий молебень до святого великомученика Феодора Тирона та за традицією цього дня освятив коливо. Архіпастир привітав ігуменю Олександру, священників та вірян з початком Святого посту.