Паломництво студентів КДАіС

Відбулась чергова паломницька поїздка

студентів І курсу магістратури КДА до святинь Ніжинської єпархій

15.10.23 року студенти І курсу магістратури КДА в черговий раз відвідали нашу обитель. Тут студенти помолилися за Літургією яку очолив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, студенти приєднались до спільної молитви та виконували богослужбові піснеспіви.

Після Божественної літургії паломники ознайомилися з історією Густинського монастиря, який пов’язаний з іменами таких визначних постатей як митрополит Київський Ісая (Копинський), архієпископ Чернігівський Лазар (Баранович), князі Вишневецькі, гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Самойлович та Іван Мазепа. Студенти, зокрема, дізналися, що обитель була місцем подвигу святителів Димитрія Ростовського та Іоасафа Білгородського. Відвідуючи монастирські храми, паломники помолилися біля чудотворної Густинської ікони Божої Матері. Студенти подякували настоятельці монастиря ігумені Олександрі (Пінігіної), за теплий прийом, в свою чергу з рук матушки студенти отримали подарунки.