Зустріч у Прилуцькому УТОС

У Міжнародний день “білої тростини”

священнослужитель Густинського монастиря провів зустріч з людьми, що мають вади зору

З благословення митрополита Ніжинського та Прилуцького Климента, 15 жовтня 2023 року, клірик Густинського монастиря ієрей Сергій Беркут привітав членів Прилуцького відділу УТОС (Українського товариства сліпих) з Міжнародним днем білої тростини.

Отець Сергій розповів присутнім про духовний зміст свята Покрова Пресвятої Богородиці, побажавши миру, здоров‘я та злагоди.
На завершення зустрічі священник пригостив присутніх солодкими подарунками.
Міжнародний день білої тростини відзначається щорічно 15 жовтня з метою привернути увагу до прав незрячих людей. Це не просто свято, а своєрідний символ, який нагадує суспільству про існування людей з обмеженими фізичними можливостями, підкреслюючи важливість допомоги й солідарності.

Для переважної більшості незрячих людей біла тростина є основним засобом, що забезпечує їм безпеку, можливість орієнтуватися та самостійно пересуватися в просторі.